Промоција!

HUGO BOSS неограничен 100ml EDT

200,00 Зл 119,99 Зл

категорија:

Опис

Откријте го мирисот на Hugo Boss Bottled Unlimited со кој ќе почувствувате дека ништо нема да ве спречи да ги остварите целите. Ограниченото издание на класичната арома на шише Шеше ќе биде одличен избор за топлите летни денови. Свежиот состав на мирисот ќе ви даде енергија, а студениот мирис на нане опкружен со лабдан и дрвени ноти ќе ги освежи вашите сетила. Boss Bottled Unlimited е мирис кој ќе ви биде придружник за време на празничното лудило.

 

Белешки за мирис:
горните белешки: нане.
срцеви белешки: лабданум.
основни белешки: дрвенести.

 

 

Кога ќе го купите омилениот парфем во форма на ТЕСТЕР, можете да купите и до 70% ПОЕфтин!
Тестерот е целосен производ во замена за пакување, обично бела кутија.
Може да биде без капачето на атомизаторот.
РЕАЛНО ФОТО
го купувате токму она што го гледате на фотографиите,
тестер е нов и неискористен.

дополнителни информации

категорија

Машки

производителот

ХУГО БОЗИ

осврти

Нема уште мислење за производот.

Бидете првиот што ќе ги прегледа „HUGO BOSS UNLIMITED 100ml EDT“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Полињата кои мора да се заврши се означени со * *